Evo šta vas sve očekuje od sportskih prenosa ove subote.

Mondo izbor sportskih prenosa i emisija za subotu, 25. januar 2020. godine.

Arenasport 1

09.30 Fudbal: Melburn siti - Pert UŽIVO
12.00 Emisija: NBA Daily
15.00 Fudbal: SPAL - Bolonja UŽIVO
17.00 Emisija: Teme do Arene - Veljko Paunović, 1. deo
18.00 Fudbal: Fiorentina - Đenova UŽIVO
20.00 Košarka: Partizan - Zadar UŽIVO
22.00 Emisija: NBA Arena
23:00 Košarka: Juta - Dalas UŽIVO

Arenasport 2

13.00 Futsal: Kartahena - Osasuna UŽIVO
15.00 Zimski sportovi: Bob dvosed (m), 1. trka UŽIVO
16.30 Zimski sportovi: Bob dvosed (m), 2. trka UŽIVO
18.00 Košarka: Cibona - Budućnost UŽIVO
20.45 Fudbal: Torino - Atalanta UŽIVO
23.40 Fudbal: San Lorenco - Estudijantes UŽIVO

Arenasport 3

15.00 Fudbal: Lens - Klermon UŽIVO
17.30 Fudbal: Marsej - Anže UŽIVO
20.00 Fudbal: Monako - Strazbur UŽIVO

Arenasport 4

11.00 Odbojka: Fenerbahče - Arkaš UŽIVO
20.45 Fudbal: Braga - Porto UŽIVO

Arenasport 5

20.30 Fudbal: Gent - Genk UŽIVO

Sportklub 1

09.45 Emisija: Pregled Evrokupa
10.15 Emisija: Pregled Evrolige
10.55 Košarka: Bahčešehir - Galatasaraj UŽIVO
12.50 Emisija: Sportklub studio UŽIVO
13.55 Fudbal: Duizburg - Ingolštat UŽIVO
15.55 Fudbal: Valensija - Barselona UŽIVO
17.55 Fudbal: Fenerbahče - Bašakšehir UŽIVO
20.55 Fudbal: Sevilja - Granada UŽIVO
22.50 Emisija: Vesti

Sportklub 2

08.30 Fudbal: KPR - Šefild Venzdej, repriza
11.40 Emisija: Najava Primere
12.05 Emisija: ATP Uncovered
13.45 Fudbal: Brentford - Lester UŽIVO
16.00 Džudo: Gran pri u Tel Avivu UŽIVO
18.30 Fudbal: Hal - Čelsi UŽIVO
20.25 Emisija: La Liga Magazin
21.00 Fudbal: Saragosa - Numansija UŽIVO
22.55 Košarka: Istanbul - Tofaš, repriza

Sportklub 3

13.15 Košarka: Istanbul - Tofaš UŽIVO
16.00 Fudbal: Vest Hem - Vest Brom UŽIVO
18.00 Košarka: Bandirma - Orman UŽIVO
20.30 Odbojka: Kazalmađore - Koneljano (ž) UŽIVO

Sportklub 4

09.00 Emisija: Najava FA kupa
15.00 Odbojka: Vibo Valentija - Pjaćenca UŽIVO

Sportklub 5

15.30 Košarka: Bursa - Darušafaka UŽIVO

Sportklub 6

16.00 Fudbal: Milvol - Šefild junajted UŽIVO

Sportklub 7

16.00 Fudbal: Reding - Kardif UŽIVO

Sportklub 8

16.00 Fudbal: Koventri - Birmingem UŽIVO

Sportklub 9

16.00 Fudbal: Njukasl - Oksford UŽIVO

Sportklub10

16.00 Fudbal: Portsmut - Barnli UŽIVO

Sportklub HD

14.00 Fudbal: Mepen - Valdhof UŽIVO
16.00 Fudbal: Sautempton - Totenhem UŽIVO
19.45 Fudbal: Herakles - Fejnord UŽIVO

Eurosport 1

05.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
07.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
09.00 Emisija: Gem, Šet i Mats UŽIVO
09.15 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
11.25 Alpsko skijanje: Svetski kup u Kicbilu (m) UŽIVO
13.00 Bijatlon: Svetski kup u Pokljuki UŽIVO
13.55 Nordijska kombinacija: Svetski kup u Oberstdorfu UŽIVO
16.15 Ski skokovi: Svetski kup, Zakopane UŽIVO
19.55 Snuker: Masters polufinale UŽIVO

Eurosport 2

05.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
07.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
09.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
11.00 Tenis: Australijan open, 6. dan UŽIVO
14.47 Emisija: Gem, Šet i Mats UŽIVO
15.03 Fudbal: Ajntraht - Lajpcig UŽIVO
18.28 Fudbal: Bajern Minhen - Šalke UŽIVO

RTS 2

15.17 Klizanje: Evropsko prvenstvo, parovi UŽIVO
18.50 Vaterpolo: Evropsko prvenstvo (ž) finale UŽIVO
21.41 Klizanje: Evropsko prvenstvo (ž) slobodno, repriza

Nova Sport

12.55 Fudbal: Espanjol - Atletik Bilbao UŽIVO
15.00 Emisija: La Liga Magazin
15.55 Fudbal: Barnli - Norič UŽIVO
18.25 Fudbal: Alaves - Viljareal UŽIVO
20.30 Emisija: Pregled Evrolige
22.40 Fudbal: KPR - Šefild Venzdej, repriza

HRT 2

23.00 Košarka: Juta - Dalas, UŽIVO

*Televizije zadržavaju pravo izmene programa