Najbolje od sporta danas na televiziji.

Mondo izbor sportskih prenosa i emisija za petak, 24. januar 2020. godine.

Arenasport 1

03.30 Košarka: Bruklin - L.A. Lejkers UŽIVO
09.30 Fudbal: Melburn - Sidnej UŽIVO
12.00 NBA Daily
12.15 Košarka: Bruklin - L.A. Lejkers
17.00 NBA specijal: Nikola Jokić
18.00 Košarka: Sakramento - L.A. Lejkers
20.00 NBA Daily
21.00 Košarka: Šarlot - Milvoki UŽIVO

Arenasport 2

11.30 Bob i skeleton: Sanke (žene) 1. trka UŽIVO
18.00 Košarka: Napredak - Metalac UŽIVO
20.45 Fudbal: Breška - Milan UŽIVO

Arenasport 3

15.30 Bob i skeleton: Sanke (muškarci) 1. trka UŽIVO
17.20 Bob i skeleton: Sanke (muškarci) 2. trka UŽIVO
20.45 Fudbal: Nica - Ren UŽIVO

Arenasport 4

13.00 Odbojka: Halkbank - Bursa UŽIVO
20.00 Fudbal: Lorien - Nansi UŽIVO
22.00 Fudbal: Liverpul - Mančester junajted

Sportklub 1

15.15 Fudbal: Najava FA kup
15.45 Fudbal: Najava španske lige
18.40 Košarka:Fenerbahče - Armani UŽIVO
20.55 Košarka: Real Madrid - Efes UŽIVO

Sportklub 2


09.15 Košarka: Barselona - Crvena zvezda
10.45 Fudbal (Kup kralja): Ibica - Barselona
16.00 Džudo: Grand Pri 2. dan UŽIVO
19.00 Fudbal (3. Bundesliga): Hanza - Halešer UŽIVO
21.00 Fudbal (FA kup): Nortempton - Derbi

Sportklub 3

12.20 Fudbal (Kup Italije): Napoli - Lacio
14.30 Tenis (ATP kup, finale): Lajović - Bautista-Agut
16.15 Tenis (ATP kup, finale): Đoković - Nadal
18.15 Tenis (ATP kup, finale): Đoković/Troicki - Busta/Lopez
20.30 Košarka: Panatinaikos - Asvel UŽIVO
22.20 Gliseri: F1 H20 pregled sezone

Sportklub 4

21.00 Fudbal: Osasuna - Levante UŽIVO

Sportklub HD

20.45 Fudbal (Liga 1): Sanderlend - Donkaster UŽIVO

Eurosport 1

05.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
07.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
9.00 Gejm, Šet, Mats
09.15 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
11.45 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
14.45 Gej, Šet, Mats
15.00 Snuker: Masters, četvrtfinale UŽIVO
17.55 Skijanje: Svetski kup, Zakopane UŽIVO
19.55 Snuker: Masters, četvrtfinale UŽIVO

Eurosport 2

05.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
07.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
9.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
11.20 Skijanje: Svetski kup, Kicbil UŽIVO
13.00 Tenis: AO, 5. dan UŽIVO
14.00 Skijanje: Svetski kup, Pokljuka UŽIVO
20.20 Fudbal: Borusija Dortmund - Keln UŽIVO
22.30 Velodrom

RTS 1

12.20 Sportski dnevnik

RTS 2

15.50 Vaterpolo (EP): Srbija - Grčka UŽIVO
17.50 Rukomet (EP, polufinale): Španija - Slovenija UŽIVO
20.20 Rukomet (EP, polufinale): Hrvatska - Norveška UŽIVO (uključenje u prenos)
23.00 Klizanje (EP): Parovi, slobodno

N Sport

18.55 Košarka: Žalgiris - Alba UŽIVO
20.55 Fudbal (FA kup): KPR - Šefild Vednezdej UŽIVO

HRT 2

17.20 Vaterpolo (EP, polufinale): Španija - Hrvatska UŽIVO
18.50 Vaterpolo (EP, polufinale): Crna Gora - Mađarska UŽIVO

*Televizije zadržavaju pravo izmene programa